Головна20 - 22 вересня відбудеться двадцята міжнародна виставка реклами REX 2016 — наймасштабніша подія України у сфері реклами і маркетингу.

Випереджаючи прогнози Всеукраїнської рекламної коаліції про двадцятивідсотковий ріст рекламного ринку цього року, REX 2016  демонструє 45%-ве зростання як за кількістю учасників, так і за площею експозицій. На виставці понад 125 компаній представлять новинки у сферах рекламно-сувенірної продукції, корпоративної символіки, P.O.S., візуальних комунікацій, обладнання, Ambient Media, Digital-технологій, handmade-сувенірів.

У самостійну експозицію REX SIGN цього року виріс напрямок візуальних комунікацій, один з найбільш активних на сьогодні сегментів рекламного ринку України. Стендова участь компаній буде підтримана конкурсом візуальних рішень WOW, урочистим нагородженням переможців та Всеукраїнською конференцією візуальної індустрії.

Визначати кращих будемо і в напрямку рекламних сувенірів. 20 вересня відбудеться урочиста церемонія нагородження Effect PROMO Professional та конференц-блок про рекламно-сувенірну продукцію від Асоціації виробників та імпортерів рекламних сувенірів України.

Насичена програма заходів у форматі нон-стоп проходитиме у спікер-зоні. А для відпочинку та релаксу, на честь ювілейної виставки, ми створимо  комфортну лаунж-зону, де на вас чекатимуть приємні сюрпризи та подарунки від учасників виставки.

Відвідування виставки та всі активності безкоштовні за умови попередньої реєстрації.

Чекаємо вас на  REX 2016!

Виставка REX традиційно відбудеться одночасно з міжнародною виставкою сучасного друку T-REX 2016.