REX 2018 25-27 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

REX/T-REX 2016 очима учасників

Олена Авраменко, координатор з розвитку Stick Print™:
Протягом 8-ми років наша компанія бере участь у виставці REX. Для нас це чудовий привід зустрітися з наявними клієнтами та знайти нових партнерів! До виставки намагаємося підготувати новинки та актуальні товари. Цього року приємно порадував потік клієнтів. Приємно, коли інтерес до нашої продукції жвавий, і розумієш, що друкованих матеріалів треба було робити ще більше! :) Тепер чекаємо «віддачі» від виставки.

Олександра Барановська, brand manager assistant компанії FLYLIGHTS:
Компанія FLYLIGHTS вже третій рік поспіль бере участь у виставці REX і жодного разу не пошкодувала про це. Адже REX проходить завжди яскраво, цікаво і захоплююче. Також за допомогою виставки ми домоглися хороших результатів. Будемо співпрацювати і надалі. Дякуємо:)

Любов Чулічеева, гастромаркетолог «Гастромайстерні «Конфітюр»:
Виставка REX, на нашу думку, — одна з найбільших і найяскравіших подій осені в Україні. Тут збирається стільки людей, пов`язаних з рекламою, поліграфією і, що особливо важливо для нас, зацікавлених в корпоративних подарунках.

Основними нашими цілями на цій виставці були максимально продемонструвати свої можливості і зацікавити якомога більше потенційних клієнтів. Результатами залишилися дуже задоволені! Три дні виставки практично промайнули у переговорах. Організація, як завжди, — на висоті, багато цікавих і корисних контактів. Ну і, звичайно, радують досягнуті цілі! Велике спасибі за якісну роботу та надані можливості!

Світлана Макаренко, директор з розвитку, Юлія Ільчук, керівник відділу продажів компанії SMS-fly:
Компанія SMS-fly представляла послуги у сфері мобільного маркетингу як учасник REX 2016 вперше, і ми були приємно здивовані кількістю відвідувачів як виставки в цілому, так і нашого стенду.

Також, порадувала різноманітність учасників виставки — від підприємств, з якими ми успішно співпрацюємо вже досить давно, до компаній, з якими нам дуже цікаво було познайомитися і обговорити плани можливої співпраці. На даний момент у нас є кілька сотень запитів від клієнтів, що відвідали нас на виставці, і ми сподіваємося на успішний розвиток цих контактів.

Із задоволенням відзначаємо прекрасну організацію заходу і якісну підтримку з найпершої стадії підготовки. В особі генерального директора компанії висловлюємо подяку організаторам заходу за відмінну роботу і атмосферу. Бажаємо подальшого зростання і процвітання REX, а ми плануємо стати одними з її постійних учасників.

Компанія «УКРНЕОН»:
Компанія «УКРНЕОН» взяла участь у ювілейній 20-й міжнародній виставці реклами і маркетингу REX 2016 рамках спільного павільйону Української Асоціації Візуальної Індустрії (УАВІ), засновником якої є компанія «УКРНЕОН». Ми вирішили підкреслити, що наша компанія з Одеси, тому для оформлення стенду за основу взяли герб нашого рідного міста — якір. Сам стенд був представлений у фірмових кольорах компанії.

Формат виставки надає компаніям можливість отримати цікавий досвід, обмінятися корисними порадами, побачити нові тенденції розвитку галузі та продемонструвати власні досягнення. Ми раді, що відбувся обмін ідеями у професійному середовищі, і чекаємо наступних зустрічей з нашими партнерами і клієнтами!

Костянтин Чечель, директор компанії SPYOUTDOOR:
Взяти участь у виставці REX компанія SPYOUTDOOR збиралася досить давно, але у 2016 це бажання переросло в реалізацію. Їхали на виставку з метою показати власний продукт, знайти нових клієнтів, а також познайомити відвідувачів і учасників з новими технологіями і можливостями в продажі зовнішньої реклами.

За підсумками виставки ведемо переговори з декількома новими клієнтами, не кажучи вже про масу нових знайомств і контактів.

Дякую організаторам, сподіваюся, зустрінемося на REX 2017.

Таня Делендік, ТОВ «Баден-проект»:
Компанія «БАДЕН-проект» щорічно бере участь у виставках REX. Для нас це тематична, або професійна виставка, оскільки основна частина нашої діяльності пов`язана з поставками обладнання та витратних матеріалів для виробництва рекламно-поліграфічної продукції: «Баден» поставляє на ринок України ЛАМІНАЦІЙНІ технології (ламінатори від конвертових до рулонних широкоформатних) власного бренду lamiMARK і американського Royal Sovereign, обладнання для оправлення (пружинного і термоклейового) власного бренду bindMARK, а також біговальні й різальні апарати різного ступеня складності і автоматизованості.

Єгор Миронов, відділ продажів компанії LPC:
Дякуємо всім нашим партнерам, клієнтам і друзям, які відвідали стенд групи компаній LPS, AIVA Group і CMYK, за надану можливість продемонструвати і обговорити останні новинки обладнання та матеріалів для широкоформатного друку.

Багато клієнтів, які відвідали стенд компанії, змогли гідно оцінити всі переваги і якість друку нової моделі Liyu Maxima, і в ході виставки було укладено кілька угод на поставку принтерів цієї серії. Принтер безпосередньо зі стенду вже на наступний день після закінчення виставки поповнив парк обладнання наших клієнтів в Умані.

13.03.2017