REX 2018 25-27 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Експозиція REX Pack — новинка REX 2017

Цього року REX/T-REX порадує учасників та відвідувачів новою експозицією сувенірної та ексклюзивної упаковки REX Pack. Відбудеться головна виставкова подія року з 19 по 21 вересня в столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза». Організатором виступає компанія «Євроіндекс».

Сьогодні в боротьбі за симпатії покупців виробники прагнуть виділити власну продукцію серед конкурентів, сформувати і закріпити яскравий чіткий образ бренду, донести інформацію про цінності і переваги товару. І один з найефективніших способів досягти цього — правильно упакувати товар. В світі чого цього року вперше на REXі технології, матеріали, обладнання для пакування виділено в самостійну експозицію сувенірної та ексклюзивної упаковки REX_Pack.

Упакувати будь-який товар найкращим чином на #REX_2017 вам допоможуть «Абрис Принт», «Август трейд», «АМІДА плюс», «Борса», «ВІП ПРИНТ», «Дизайн-Принт Україна», Друкарня «Ательє Поліграфічний Комплекс», «Друкарня Вольф», «Імекс», «Інтегра», «Максвей», «МегаПак», «Пластікс-Україна», ТВМ, «Українські джерела», «Ультрадрук», «Флексопринт», ZOZ.

Обов’язково замовляйте запрошення на www.rex.ua!

08.09.2017