REX 2018 25-27 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Ультратонкі світлодіодні панелі на REX 2017 презентує «Мандарин»

Ультратонкі світлові панелі LUMAIRE — розробки литовської фірми LEDDEX — новий ступінь еволюції світових систем для постерів і поліграфії, яка приходить на зміну лайтбоксам та фреймлайтам, адже вони лише 15 мм завтовшки.


За рахунок інноваційної технології рівномірного засвічення зображення по всій площі панелі LUMAIRE дозволяють отримати світловіддачу майже вдвічі більшу від конкуруючих світлодіодних панелей.

Ультратонкі світлові панелі Lumaire — продукт, спроектований на основі ідей та запитів європейських споживачів, у повній відповідності з вимогами виробників ринку візуальної індустрії.

Ультратонкі світлові панелі призначені для демонстрації графіки, постерів і поліграфії у різних сферах застосування — від рітейлу до інтер`єрних світлових рішень.

Переваги ультратонких світлових панелей Lumaire

Максимально клієнтоорієнтовані — радіаторні, клік і магнітні ультратонкі світлові панелі Lumaire з максимальним розміром 2450x1250 мм, односторонні або двосторонні, підвісні та настінні, з пластиковими і текстильними носіями інформації.

Неймовірно тонкі — за рахунок революційних технологічних рішень ультратонкі світлові панелі Lumaire мають товщину всього 15 мм, а в найпростішому варіанті радіатор лише 8 мм з рівномірним засвіченням по всій площині панелі!

Екстремально яскраві — за рахунок високої технологічності, застосуванні новітніх технологій і матеріалів у виготовленні ультратонких світлових панелей Lumaire, наприклад, технології рівномірного засвічення усієї поверхні панелі, ми отримали світловіддачу майже вдвічі більшу, ніж у наших конкурентів. Освітленість на поверхні ультратонких світлових панелей Lumaire досягає 7000 Lx, в залежності від розміру панелі.

Енергозбережні та екологічні — ультратонкі світлові панелі Lumaire максимального розміру 2450х1250 мм з двостороннім світінням і освітленістю в 5000 Lx на поверхні панелі споживають всього 100 Вт.

Усі матеріали відповідають екологічним стандартам ЄС з екологічності, енергоефективності та можливості вторинної переробки.

Універсальність — ультратонкі світлові панелі Lumaire можуть застосовуватися у таких сферах, як рітейл, HoReCa, POS-продукція, виставкові системи, дисплеї у громадському транспорті, музейне освітлення, інтер`єрні світлові рішення.

КОНТАКТИ
Офіційний представник в Україні: ТОВ «ПКФ «МАНДАРИН»
+380 (66) 065-4908, (98) 056-4196
www.mandarin.kharkov.ua, www.mandarinlight.com.ua
E-mail: LumaireUkraine@gmail.com
Адреса: Харків, вул. Плеханівська, 65, оф. 305а (стадіон «Металіст»)

12.09.2017