REX 2018 25-27 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Таблички з об`ємно-рельєфним шрифтом від компанії «Мандарин» на REX 2017

Мабуть, найбільш традиційна технологія виготовлення табличок і вивісок — це офісні таблички, фасадні вивіски з об`ємно-рельєфним шрифтом, які виробляє ТОВ «ВКФ «МАНДАРИН». Справді, знаки, виготовлені за технологією об`ємних шрифтів — ексклюзивна технологія виробництва, створена в Харкові в 60-х роках ХХ століття, в ті часи, коли ще не були поширені ні технології аплікацій самоклеючими плівками, ні гравірувальні і фрезерні верстати для рекламістів. І з тих пір, і до цього дня, наша технологія офісних табличок з рельєфно-об`ємними літерами по своїй суті не має прямої конкуренції — як по презентабельності зовнішнього вигляду, так і в ціновій категорії наші таблички завжди виграють. Так, ми виготовляємо і широко поширені, не дорогі таблички з самоклеючої плівки, і досить дорогі, гравіровані з різних рекламних пластиків або металів таблички, але, виробників табличок з об`ємно-рельєфним шрифтом мало (близько 10 фірм), і цьому є причини — ми володіємо ексклюзивною технологією і обладнанням, ми є винахідниками технології, стояли у її витоків, постійно вдосконалюємо її, виготовляємо нову технологічну оснастку.

   

Хороша імітація під метал створює враження солідності таких знаків, при цьому ціна на таблички та вивіски з об`ємними літерами значно нижче, ніж ціни на їх металеві аналоги. Такі таблички традиційно популярні серед державних установ, закладів освіти та охорони здоров`я, великих комерційних фірм. Ці унікальні таблички мають великий термін служби, гідний зовнішній вигляд і досить дешеві.
   

Таблички з об`ємними шрифтами — це покриті атмосферостійкою емаллю листи високо ударостійкого полістиролу УПМ товщиною 2 – 4 мм з нанесеним на них об`ємним текстом. Розміри табличок і вивісок зазвичай вибираються зі стандартного ряду і обумовлені розмірами використовуваних стандартних шрифтів, тому існують певні обмеження з точки зору дизайну.
   

Об`ємні шрифти і знаки виготовляються за допомогою лиття на спеціальних екструзійних пресах за допомогою дорогих стандартних прес-форм. Для виробництва табличок і вивісок з об`ємними шрифтами використовуються простий рубаний шрифт типу Прагматика, шрифт із зарубками типу Антиква, а також рідко — шрифт типу Банківський, і існує один типорозмір шрифту Перербург. Розміри букв шрифтів Прагматика, Антиква, Банківський — 1; 1,5; 2; 3; 5; 5; 6; 7 см, розмір букв шрифту Перербург — 8 см. У всіх шрифтах присутні тільки великі букви символів (немає великих літер). Перша велика і маленькі інші робляться за рахунок зміни розміру. На табличках різних структур і установ присутні герби, прапори та інша символіка. Стандартні герби України (розміри 6, 8, 11 см у висоту) є стандартними і нічим не відрізняються від стандартного литого шрифту. Нестандартні елементи: логотипи, емблеми, символи або візерунки виготовляються індивідуально.
   

Метод нанесення об`ємних символів на пластикові заготовки — так звана дифузна зварювання за допомогою спеціальних розчинників, в результаті чого символи з однакового з підставою матеріалу (полістиролу) «вплавляються» в нього, забезпечуючи наднадійне склеювання.
   

В якості декоративного і захисного покриття використовуються автомобільні емалі Sadolin (Фінляндія) і молоткові емалі Hammerite (Великобританія). Колір вивіски може бути будь-яким, на ваше замовлення з стандартної палітри. Це сама випробувана технологія, що застосовується нашою фірмою понад 10 років, що дозволяє домогтися високої якості покриття, гарантовану стійкість до атмосферних опадів.

Продукція з об`ємним литим шрифтом призначена для довгострокового зовнішнього застосування (до 5-7 років), а для внутрішнього застосування термін експлуатації практично необмежений.
За технологією об`ємних шрифтів ми виготовляємо інші елементи навігації — вивіски, адресні таблички, покажчики, інформаційні стенди і номерки на двері, брелоки і гардеробні номерки.

КОНТАКТИ
Виробник - ТОВ «ВКФ« МАНДАРИН »
+ 38 – 095-523-09-64, + 38 – 097-097-87-55, +38-057-756-09-95
www.mandarin.kharkov.ua
E-mail: m0970978755@gmail.com
Адреса: м.Харків, вул.Плеханівська, 65, оф. 305а (стадіон «Металіст»)

13.09.2017