REX 2019 24 - 26 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Поліграфія DPI — типографія цифрового друку

DPI.UA працює з 2002 року, удосконалюючи та покращуючи поліграфічні процеси. Серед основних видів діяльності:
- цифровий друк формату А3+
- офсетний друк B2
- шовкографія А3+

Обладнання типографії дозволяє друкувати на папері щільністю до 350 г/м2 та самоклейких матеріалах, використовувати та комбінувати: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ-лак, каширування, тверду палітурку, скретч-покриття, зшивання на скобу, нитку, термобіндер, залізні кільця.

Поліграфія DPI надає послуги з першокласного дизайну з готовим макетом на руки замовнику та при бажанні правки у чужі макети. Індивідуальний підхід до кожного. Пропонує різного роду друковані вироби, починаючи від візиток, сертифікатів, запрошень, меню, календарів та закінчуючи брошурами, каталогами, флаєрами, листівками та цінниками. Також у нашому арсеналі новинки:

- Наклейки на самоклейкому папері та самоклейкій плівці з білою чи прозорою основами, з використанням ламінування чи УФ-лаку для збільшення стійкості та покращення загального виду вашої етикетки.

- Паперові пакети, які витримують до 15 кг ваги. Пропонуємо у 2-х розмірах: 220*307*80 мм та 158*220*60 мм. Для їхнього виготовлення та укріплення дна і ручок ми використовуємо щільний крейдований папір та картон, ручки — мотузкові в різних кольорах. Всі пакети ламінуються, що робить їх стійкішими до вологи та міцнішими. Також здійснюємо друк зображення по всій поверхні.

- Щоденники формату А5 та тижневики формату А4 під індивідуальне замовлення в кольоровій обкладинці з твердою палітуркою та чорно-білими сторінками.

- Коробочки розміром до формату А3 в розгорнутому вигляді з використанням паперу щільності до 350 г/м2 та можливістю ламінування і виготовлення індивідуального дизайну без використання шаблонів.

Здійснити онлайн-замовлення поліграфії можливо зручним для клієнта способом:
- на сайті https://dpi.ua/ua, де можливо ознайомитися з цінами за допомогою онлайн-калькулятора, здійснити, оформити та відслідкувати замовлення;
- у соціальних мережах Facebook (Поліграфія DPI.UA) та Instagram (print_house_dpi.ua);
- безпосередньо в офісах у Києві, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжі.

27.06.2018