REX 2019 24 - 26 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

«Шульце Поліформ» презентує на T-REX 2018 комплекс для попередньої обробки тканин

«Шульце Поліформ» презентує на виставці T-REX 2018 комплекс для попередньої обробки тканин, що об’єднує трансферний прес з автоматичним розкриттям Schulze Blue Line Press DTG Basic – S та грунтувальник (праймер машина) для тканини Schulze PRETREATmaker BASIC.

Трансферний прес з автоматичним розкриттям модель Schulze Blue Line Press DTG Basic –S з робочою поверхнею 40x45 см адаптований для закріплення зображень, надрукованих за допомогою прямого друку на текстиль лазерними та ІНК-джет принтерами.

Також дана модель пресу рекомендована для грунтування (пропитування) тканин за допомогою праймер машини Schulze PRETREATmaker Basic (40x45 см) та сублімаційного друку. Нижня робоча плита має ряд інновацій:

- перфоровану поверхню для .покращеного відведення пару та вологи з текстилю;
- під’ємну платформу для зручного натяжіння футболок та тканини;
- оснащення спеціальним пористим термосіліконом, котрий щільно притискає тканину до нагріваючої плити, та пропускає одночасно вологу та пару (при сублімації та DTG-друк) через нижню перфоровану плиту;
- встановлення змінних планшетних плит (опціонально).

Нагріваюча плита оснащена антипригарною тефлоновою тканиною та зручним важелем для легкого закривання пресу. Прес має електронний пульт управління, таймер та новітню функцію ЕКО, яка дозволяє суттєво економити на електроенергії.

Німецька якість. Гарантія 2 роки.

Грунтувальник (праймер машина) для тканини модель Schulze PRETREATmaker BASIC рабоча область 40х45 см — це базовая версія модельного ряду праймер-машин TM Schulze. Ширина розпилення фіксована (40 см), довжина розпилення може регулюватись від 5 см до 45 см. Даний пристрій надає можливість грунтувати тканини розпиленням в один або в два проходи. Пристрій оснащений боковою кришкою великого розміру, яка полегшує доступ для очищення внутрішньої частини машини. Крім того, пристрій має три резервуари для рідин (2 резервуари для попереднього покриття (праймерування), 1 резервуар для води або чистячого засобу), кожний ємкістю 2 літри. На задній частині корпусу пристрою є дренаж, що дозволяє видалити надмірну кількість грунтувальної речовини. Прилад має 2-литрову ємність для збирання відпрацьованих рідин. Кришка для доступу до робочої області відкривається та закривається вручну, що значно прискорює цикл. Процес нанесення грунтовки на футболку займає менш, ніж 4 секунди.

Переваги:
- можливість одного чи подвійного циклу (нанесення);
- максимальна площа 40х45 см;
- 100% попадання грунтовки в заплановану область нанесення;
- більш низьке споживання грунтовки у порівнянні з ручним розпиленням;
- грунтується тільки місце під логотипом;
- плавне регулювання довжини поля друку (9 рівней, кожні 5 см);
- регулювання швидкості руху каретки (30 - 150%);
- немає розпилення у повітрі, как у випадку з пневмо- пістолетом.

08.08.2018