REX 2019 24 - 26 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

«Паперовий змій» повертається на REX!

Холдингова компанія «Паперовий змій» повертається на REX. Стенд компанії розташується в зоні експозиції сучасного друку T-REX.

Під час виставки відвідувачі зможуть детально ознайомитися з усіма напрямками діяльності Холдингу, адже за останній час компанія дещо підросла. Тепер «Паперовий змій» це не тільки друкарня, самокоп, дизайнерський папір і картон, обладнання та заготовки для сублімації. Фотостудії можуть придбати у «Паперового змія» фотопапір, а друкарні замовити заточку ножів, придбати поліграфічні ножі та марзани. Серед нових напрямків друкарні — офсетний друк в листах, картонна упаковка, друк на синтетичному папері.

Холдингова компанія «Паперовий змій» пропонує:
- поліграфічну продукцію (календарі, блокноти, каталоги, самокопіюючі бланки, тощо);
- офсетний друк в листах;
- календарну сітку;
- дизайнерський картон та папір;
- бланки суворої звітності, бухгалтерські бланки та книги;
- заготовки для сублімації, сувеніри під нанесення;
- обладнання для нанесення зображень;
- фотопапір;
- заточку ножів, продаж ножів та марзанів;
- клей для поліграфії та упаковки.

Під час виставки на стенді «Паперового змія» відвідувачі зможуть детально познайомитися з усіма напрямками роботи компанії, дізнатися про нові можливості та актуальні пропозиції, вивчити зразки продукції і обговорити можливі варіанти співпраці.

«Паперовий змій» з радістю чекає як на менеджерів з реклами та маркетологів великих компаній, так і на представників інших друкарень і рекламних агентств. Пропозиції є для всіх категорій клієнтів!

До того ж, на відвідувачів чекають акції та подарунки.
Завітайте на стенд «Паперового змія»!

https://zmey.com.ua

08.08.2018