REX 2019 24 - 26 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

«Паперовий Змій» нагадує: після REXу залишиться зовсім небагато часу до Нового року!

Друкарня «Паперовий Змій» хоче нагадати, що після REXу залишиться зовсім небагато часу до Нового року. Тому радимо завчасно підготуватись – замовити сувенірну продукцію, особливо календарі. Наша друкарня вже багато років виконує різноманітні побажання своїх клієнтів виготовляючи на замовлення календарі з логотипом різного виду – від маленьких настільних до великих перекидних настінних. Для інших друкарень ми вже декілька років пропонуємо готову календарну сітку. Звертаємо увагу, що квартальна сітка на 2019 рік вже на складі!

Ми пропонуємо широку гаму кольорів квартальної сітки – від стандартних синьо-чорної та червоно-синьої до золотистої. Також, до Року Жовтої Земляної Свині ми доповнили асортимент сіток коричневим та помаранчевим кольорами. За необхідності – надрукуємо сітку в потрібному Вам кольору, або індивідуального дизайну. Якщо Ви не маєте макету – Вам допоможе наше дизайн-бюро.

Під час роботи REX, на стенді «Паперового Змія» Ви зможете ознайомитись із зразками календарної продукції, асортиментом квартальної сітки, та отримати подарунки!

Побачимось на REX!

Детальніше про календарну продукцію «Паперового Змія» - https://zmey.com.ua/poligrafiya/kalendari

#календарі2019, #календарнасітка, #квартальнікалендарі

06.09.2018