REX 2019 24 - 26 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Wolf — нові можливості

Друкарня Wolf спеціально до виставки REX підготувала нову унікальну пропозицію щодо співпраці для своїх партнерів і колег.

Ми детально проаналізували кількість і якість запитів клієнтів, що надходять через наші онлайн-майданчики. Так, щодня тільки на нашому сайті фіксується близько 6 тис. активних запитів на друк поліграфічної продукції. Причому більшість із замовників цікавить не тільки друк, а й супровідна офісна та рекламно-сувенірна продукція.

Тому ми прийняли рішення поглибити торговельну пропозицію для наших клієнтів, розширивши асортимент товарів і послуг, що пропонуються. Ми запрошуємо наших партнерів і колег приєднатися до нашої нової програми лояльності.

Друкарня Wolf готова надати свої онлайн-майданчики для розміщення та презентації товарів, пов`язаних з офісною та рекламно-сувенірною продукцією, забезпечити комплексну розкрутку і просування пропозицій партнерів.

Отже, ми пропонуємо вам нові можливості для розширення вашого бізнесу і додатковий інструмент підвищення продажів. Все просто: ви розміщуєте ваші товари на нашому сайті, ми забезпечуємо вам таґретовану цільову аудиторію і теплі контакти.

Нова програма стартує вже наприкінці вересня і буде презентована на виставці REX 2018 на стенді друкарні Wolf, де і укладатимуться перші договори про співпрацю в рамках даного проекту. Крім того, ми підготували для усіх відвідувачів і учасників виставки унікальну експозицію і безліч сюрпризів. Ми взяли високу планку і тримаємо марку завжди і всюди!

Чекаємо вас на нашому стенді на REXі й гарантуємо — ви будете приємно здивовані!

Шукаємо партнерів!
«Вольф» — нові можливості, поліграфія та інші аксесуари для бізнесу!

21.09.2018