REX 2020 22 - 24 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Smart Bonus презентує на REX 2019 платформу для івенторів

Організовуєте фестиваль, виставку, ярмарок чи будь-який інший івент? Зробіть захід однаково зручним для себе та своїх клієнтів — проведіть його на платформі Smart Bonus.

Яким він може бути?

1. Мобільний додаток для заходу.
Ваш захід має бути інформаційно доступним для цільової аудиторії. І не тільки через веб-сайт на теренах інтернету. Тож розташуймо івент просто у кишенях потенційних учасників через мобільний додаток телефону. Це дозволяє швидко зареєструватися, дізнатися більше про захід, його локації та бути в курсі останніх новин.

2. Ідентифікація учасників.
Використовуючи наші інструменти, організатори можуть більше не витрачати час та ресурси на виготовлення анкет, квитків чи інших перепусток до локації, а замість цього упізнати своїх учасників через сканування QR-коду з додатку в мобільних телефонах. Це швидко, зручно та гарантує конфіденційність. При цьому організатор зможете заздалегідь "познайомитись" зі своїми гостями — запропонувати заповнити анкети учасників, знов-таки, безпосередньо у додатку.

3. Призи та подарунки учасникам.
Зробіть ваш захід особливим і таким, що запам`ятовується надовго. Скажіть "дякую" кожному учаснику івенту за активність. Адже серед партнерів Smart Bonus є заклади, що з радістю подарують бонуси та спеціальні пропозиції для учасників.

4. Аналітика онлайн.
Яка реальна кількість гостей на заході саме зараз? Як довго вони залишаються та чим цікавляться (використовують спеціальні пропозиції)? Який відсоток постійних відвідувачів? Яка ефективність рекламних повідомлень? На ці та інші запитання легко отримати відповідь у вигляді наочної інтерактивної аналітики. Інтерактивна аналітика — це інновація і світовий тренд, що дозволяє вам не просто дивитись на графіки, а дуже легко та інтуїтивно уточнювати запит, фільтруючи графічні звіти одним кліком. Такий інструмент дозволить вам без зусиль відслідковувати актуальні дані та приймати своєчасні управлінські рішення.

5. Відгуки та вирішення проблем учасників.
Як ви дізнаєтесь про проблеми й пропозиції учасників? Чи впевнені ви, що кілька отриманих вами відгуків дозволять визначити ступінь задоволення ваших гостей? І що робити з негативними відгуками у соціальних мережах? З нашим мобільним додатком та web-сторінкою відгуків відвідувачі можуть легко залишити скаргу, пропозицію або просто оцінку, а ви миттєво отримаєте повідомлення та зможете поставити додаткові запитання, виправити складну ситуацію та подякувати бонусами. Наш досвід свідчить, що навіть дуже розлючені клієнти можуть стати вашими відданими шанувальниками!

Всього лише п`ять аргументів на користь. А як плануєте провести свій маркетинговий захід ви? Поділіться ідеями з нами вже цього вересня на виставці REX 2019.

P.S. До речі, це був ще один кейс партнерства зі Smart Bonus.

28.08.2019