REX 2020 22 - 24 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Bon Sens представить унікальний програмний продукт «Управління рекламним виробництвом»

Компанія Bon Sens представить на виставці REX 2019 унікальний програмний продукт «Управління рекламним виробництвом», який призначений для виробників зовнішньої реклами, широкоформатного друку, цифрової поліграфії, фрезерного і лазерного різання. Ми розвиваємо наш програмний продукт протягом 10 років, і з кожним роком зростає кількість завдань, які можна вирішити за допомогою програми на виробничому підприємстві. На сьогодні нашу програму використовують понад 400 компаній з 11 країн світу.

Наша компанія спеціально до виставки підготувала ряд новинок, які з`явилися за рік з моменту останньої виставки:

• Тепер програма може повідомляти Ваших клієнтів на електронну пошту, про те, що замовлення клієнта готово.

• На прохання наших клієнтів додана можливість розрахунку відрядної заробітної плати в модулі «Управління виробництвом» за тарифами за операцію. Так само доступний і старий варіант — розрахунок за часом виконання і вартості години робіт майстра виробництва.

• З`явилася можливість встановити мінімальну вартість замовлення в модулях «Широкоформатний друк» і «Фрезер / Лазер / Катер».

• З однієї калькуляції тепер можна в кілька кліків мишки сформувати всі необхідні замовлення на виробництво з різних видів діяльності.

• При перегляді списку матеріалів компанії «Пластікс-Україна» в програмі Bon Sens тепер Ви можете бачити на яких складах постачальника матеріал є в наявності.

• Значно вдосконалений популярний новий модуль «Фрезер / Лазер / Катер».

• А також ще багато новинок і поліпшень у всіх модулях програми.

В рамках виставки Ви зможете обговорити з нашими співробітниками як швидко і оптимально впровадити програму на Вашому підприємстві.

Ми будемо раді бачити Вас на нашому стенді на виставці REX 2019!

29.08.2019