REX 2020 22 - 24 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Locker’s пропонує унікальний маркетинговий інструмент — шторку для веб-камери

Чи знаєте ви, як зв`язати маркетинг та безпеку? Чи хочете ви, щоб лого вашої компанії завжди було перед очима ваших клієнтів? Компанія Locker`s вам у цьому допоможе!

Чи траплялися з вами випадки, коли якась програма невчасно вмикає веб-камеру та починає транслювати відео?
А чи знаєте ви, що без вашого відома камеру може увімкнути зловмисне програмне забезпечення?
Існує шкідливе програмне забезпечення, що надає зловмисникам доступ до зображення з камери. При цьому камера буде виглядати неактивною, а встановлений на комп`ютер шпигун не буде виявлений жодним антивірусом.
Дані з такої камери можна потім використовувати для аналізу поведінки власника пристрою, запису його особистих даних або шантажу.

Захисна шторка для закриття-відкриття веб-камери "Locker Webcam Cover" вирішує проблему приватності

● зручна і практична альтернатива паперовим стікерам, пластиру, ізоляційній стрічці тощо.● недорогий, простий, багаторазовий і зручний пристрій для захисту вашої приватності.Дана шторка - це один з небагатьох подарунків, який забезпечить візуальний контакт з логотипом вашої компанії досить довгий час, оскільки наклеївши шторку на камеру ноутбука, клієнт дивитиметься на екран і на лого протягом всього часу роботи.

Доступні два варіанти пакування:
● двостороння євровішалка з повнокольоровим друком● пакетик з візиткоюЗамовити брендування можна за посиланням https://lockers.com.ua/shtorka-dlja-veb-kameri-locker-cam-square-black-s-logotipom/?utm_source=exhibition&utm_medium=email&utm_campaign=rex

24 – 26 вересня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на REX 2019 ви зможете дізнатися про послугу брендування шторок від Locker`s більш детально.

02.09.2019