REX 2020 22 - 24 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

T-REX 2019: Xerox презентує рішення для створення додаткової цінності поліграфічних послуг

Гості стенду побачать в роботі унікальне обладнання для підвищення прибутковості цифрового друку.Київ, 24 вересня 2019 р. — Xerox продемонструє на стенді повнокольорову ЦПМ Xerox Iridesse Production Press з максимальним набором доступних функцій. Також компанія представить найпопулярніше на ринку рішення для цифрових друкарень будь-якого розміру Xerox Versant 180 Press.Виставка сучасного друку T-REX пройде 24 – 26 вересня 2019 року в Києві в новому експоцентрі «КиївЕкспоПлаза». Xerox представить на заході широкий спектр поліграфічних рішень, об`єднаних загальним принципом: вони допомагають друкарням підвищити прибутковість бізнесу.«У цьому році ми присвятили свій стенд темі "Технології майбутнього за рамками можливого ", — коментує Ігор Холод, начальник відділу розвитку поліграфічного ринку компанії Xerox Україна. — Іншими словами, рішення, які ми представимо на T-REX 2019, не просто допомагають виконувати повсякденні завдання, а створюють додаткову цінність друкованої продукції, дозволяючи друкарням більше заробляти».

Центральне місце на стенді займе Xerox Iridesse Production Press — єдина в світі цифрова поліграфічна машина, яка може в один прохід наносити золотий або срібний металік, кольори CMYK і прозорий або білий тонер. На T-REX буде виставлена конфігурація машини з повним набором можливостей, включаючи друк додатковими тонерами і роботу з матеріалами довгого формату.

«До недавнього часу переваги цифрового друку не поширювалися на те, що стосується декоративного оздоблення та облагородження продукції. Ефекти, які офсетні друкарні застосовують в традиційній поліграфії, не мали цифрових аналогів, і їх використання в цифрових друкарнях виявлялося складним і нерентабельним, — зазначає Дмитро Мокін, менеджер з галузевого маркетингу компанії Xerox Євразія. — Xerox Iridesse Production Press вирішила цю проблему. З цією машиною цифрові друкарні можуть більше не обмежуватися чотирьохфарбовим друком, втрачаючи через це потенційний прибуток на ринку поліграфії з високою доданою вартістю. І я дуже радий тому, що ми нарешті презентуємо Xerox Iridesse Production Press українській поліграфічній спільноті!».

Також на стенді Xerox буде демонструватися повнокольорова цифрова друкарська машина Xerox Versant 180 Press. Завдяки широким можливостям роботи з матеріалами і потужним інструментам автоматизації ця машина використовується по всій країні.

Інформаційна довідка про компанію Xerox

В епоху інтелектуальних робочих процесів ми не просто думаємо про майбутнє — ми створюємо його. Xerox — технологічний лідер, який об`єднує цифровий та фізичний світи. Ми використовуємо автоматизацію і персоналізацію останнього покоління, щоб задати нову планку продуктивності, прискорити зростання бізнесу і зробити світ ІТ більш безпечним. Кожен день інноваційні технології і розумні рішення Xerox допомагають людям в роботі і комунікаціях.

Додаткова інформація доступна на сайтах www.xerox.ua.

-XXX-

Контакти для ЗМІ:
Єкатерина Шищенко, Xerox Евразия
Ekaterina.Shischenko@xerox.com

Xerox® та Xerox and Design® є товарними знаками Xerox в США і / або інших країнах.

10.09.2019