REX 2020 22 - 24 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Power Slim ставить Шах і Мат на ринку рекламно-сувенірної продукції!

Більше ніяких флешок і щоденників на подарунки для просунутих людей. На REX 2019 компанія презентує рекламний носій нового покоління — ультратонкий павербанк Power Slim з технологією доповненої реальності (AR). Ласкаво просимо у креативний світ вашої реклами, у світ безмежних можливостей взаємодії з вашим подарунком/брендом. Ви можете більше не обмежуватися тільки нанесенням логотипу компанії, вибором між гравіюванням і повноколірною запечаткою 4+0...Створюйте, залучайте, дивуйте, відрізняйтеся. Нова технологія доповненої реальності AR, яка не потребує встановлення спеціального програмного забезпечення, дозволяє:
- утримувати увагу більш ніж на 85 секунд,
- збільшує залученість на 20%,
- збільшує CTR на 33%.Ультратонкий павербанк на кожен день — це необхідна річ, яка дозволяє протягом дня не думати про розетки. Він буде завжди під рукою у того, кому ви його подарували. Доповнена реальність дозволить креативно донести ваші ключові меседжі до клієнта, виділитися серед інших подарунків і непотрібних сувенірів. Вау-ефект вам однозначно забезпечений.

Розробники Power Slim поєднали 2 продукти — павербанк з віртуальним світом вашого бренду, в якому значно розширюються можливості для креативу, а креатив у рекламі сьогодні — це значна частка успіху.

Також ви знайдете у Power Slim круту куртку з підігрівом, яка дозволить понад 8 годин зігрівати теплом вашої турботи і енергією вбудованого павербанка. Це однозначно необхідний подарунок напередодні зимового сезону. "Зима вже близько..."

«Суперкомпактний павербанк розміром з візитівку». Дорога візитівка для вимогливих клієнтів. Таку візитівку ніколи не викинуть, і вона буде поруч у потрібний момент — заряджати на успіх ваші бізнес-відносини. Прокачайте свою візитівку разом з нами.

«Павербанк, який відкриває двері. Новинка: павербанк + карта контролю доступу. Цей девайс можна запрограмувати на відкриття дверей офісу або на вхід до бізнес-центру. Працює як картка для паркування або ідентифікації доступу. Більше ніяких непотрібних карт у вашому портмоне. Залишаться тільки найсильніші.

Дізнайся про ці та інші технологічні новинки на стенді компанії Power Slim з 24 по 26 вересня на #REX_2019 у КиївЕкспоПлаза виставковий центр.

P.S.
І, так, у нас просекко і безкоштовні зразки.

Запрошення замовляйте на www.rex.ua.

11.09.2019