REX 2020 22 - 24 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Locker`s представляє ще одну новинку — USB презерватив для безпечної зарядки смартфона

Як не заразити смартфон під час зарядки в незнайомому місці? Компанія Locker`s представляє ще одну новинку — USB презерватив для безпечної зарядки смартфона. Так... невідома зарядка може призвести до хвороби смартфона.
USB презерватив робить неможливою передачу будь-яких даних з/на смартфон та та атаки типу BadUSB. При цьому сам пристрій ніяк не впливатиме на швидкість зарядки.Простий і корисний девайс може служити також відмінним рекламним носієм.

Використовуючи промо продукцію, компанії переслідують 2 мети: турбота про клієнта і реклама себе. Брендованими блокнотами, чашками і ручками вже нікого не здивуєш. Та й канцелярія, як правило, йде дітям у школу. А ось чимось оригінальним і водночас актуальним клієнти користуватимуться самі.

USB презерватив — це один з небагатьох дарунків, який забезпечить візуальний контакт з логотипом вашої компанії досить довгий час. Оскільки у 99% ваших клієнтів є мінімум один смартфон, яким активно користуються. А значить — часто заряджають і не завжди вдома.

USB презерватив призначений для того, щоб запобігти атакам на ваш смартфон. Його рекомендується використовувати при зарядці будь-якими пристроями, навіть звичайним зарядним пристроєм, а вже тим більше, якщо ви змушені заряджати від чужого ноутбука, в незнайомих місцях, у готелях, на вокзалі, кафе, подорожах, конференціях і так далі.

Компанія Locker`s допоможе вам подбати про безпеку ваших клієнтів і партнерів!
Замовити брендування можна за посиланням https://lockers.com.ua/usb-prezervativ-dlja-bezopasnoj-zarjadki-smartfona-s-naneseniem-logotipa/?utm_source=exhibition&utm_medium=email&utm_campaign=rex

Познайомитись ближче, стати клієнтом Locker`s або просто власником цього незвичайного девайсу запрошуємо вас 24 – 26 вересня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на REX 2019.

16.09.2019