REX 2020 22 - 24 вересня
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

До REX 2019 типографія ALT business class print підготувала потужну пропозицію для рекламних агентств

Це високоякісний друк за спеціальними цінами на новітньому обладнанні прямо в діловому серці Києва на вул. Саксаганського, 36.


Засновники ALT business class print Антон та Олеся Морозови запрошують до співробітництва


Розташування – це одна із ключових переваг компанії, яка працює з 2002 року та пройшла шлях від агентства-посередника до обладнаної типографії. Тут глибоко розуміють потреби рекламістів:

• чіткі терміни виконання замовлення,
• якісний друк поліграфії будь-якої складності,
• спеціальна цінова пропозиція для партнерів.


Xerox Versant 180 Press – нове обладнання типографії та нові можливості для партнерства. За зміну принтер видає до 20 тис. примірників


Оперативна поліграфія – це буденність агентств, які супроводжують клієнта в форматі повного циклу. Купувати власне типографське обладнання економічно не обґрунтовано, коли є ALT business class print з унікальною пропозицією для партнерів.


Природня передача кольорів у поєднанні з яскравістю та дук на якісному папері – фірмовий стиль роботи ALT business class print


Типографія пропонує виконання замовлень на друк для бізнесу – забезпечення повсякденних і особливих потреб клієнтів рекламних агентств. Замовник отримує саме той тираж, якого потребує, без гір макулатури. Кожен примірник працює та допомагає заробляти.

З усього асортименту обладнання ALT business class print фокусує увагу рекламістів на трьох машинах:

• Xerox Versant 180 Press – цифровий друк поліграфії до формату 660x320мм тиражом до 10 тис. примірників за зміну,
• UV Flatbed printer – УФ принтер планшетний, друк білим кольором та лакування до 1000х700мм, підйом голови 150мм,
• EPSON SC-S30610 – широкоформатний екосольвентний друк шириною до 1600 мм з роздільною здатністю 1440х1440dpi та дійсною фотоякістю.

Для кожного виду друку розроблений спеціальний прайс-лист. Це дає змогу економити на кожному наступному замовленні до 63% впродовж місяця. Також ALT business class print надає фірмовий супровід кожного замовлення та гарантує бездоганну якість друку.

16.09.2019